DABM 2019 – Program

III MIĘDZYNARODOWE DNI APOSTOŁÓW BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
POKOCHAŁEM CIĘ WIECZNĄ MIŁOŚCIĄ

30 września – 6 października 2019
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

 

PROGRAM*

 

30 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 

  9.00 – Rejestracja uczestników (hol przy Auli Jana Pawła II)
12.30 – Obiad
14:15 – Rozpoczęcie Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia (Aula Jana Pawła II)
15:00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (Bazylika)
15:30 – Katecheza biblijna
– ks. Krzysztof Wons SDS  (Aula Jana Pawła II)
16:45 – Eucharystia (Bazylika)
18:30 – Kolacja

 

1 PAŹDZIERNIKA, WTOREK
BÓG OBJAWIA MI SWOJE MIŁOSIERDZIE

  7.30 – Śniadanie (w miejscach noclegowych dla osób z zakwaterowaniem)
  9:00 – Konferencja – s. M. Emanuela Gemza ZMBM (Aula Jana Pawła II)
aaaaa– Świadectwo
10:00 – Katecheza biblijna– ks. Krzysztof Wons SDS (Aula Jana Pawła II)
10:45– Przerwa – Kawa/herbata
11:30 – Katecheza biblijna
 – ks. Krzysztof Wons SDS (Aula Jana Pawła II)
12:30 – 13:15 – Adoracja – czas na osobistą modlitwę
13:30 – Obiad
15:00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (Bazylika)
16:15 – Eucharystia (Bazylika)
18:00 – Kolacja
19:30 – Spotkanie w grupach

 

2 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA
BÓG CZEKA NA MOJĄ ODPOWIEDŹ UFNOŚCI

  7.30 – Śniadanie (w miejscach noclegowych dla osób z zakwaterowaniem)
a9:00 – Konferencja 
– s. Miriam Janiec ZMBM (Aula Jana Pawła II)
aaaaa– Świadectwo
10:00 – Katecheza biblijna– ks. Krzysztof Wons SDS (Aula Jana Pawła II)
10:45 – Przerwa – Kawa/herbata
11:30 – Katecheza biblijna
 – ks. Krzysztof Wons SDS (Aula Jana Pawła II)
12:30 – 13:15 – Adoracja – czas na osobistą modlitwę
13:30 – Obiad
15:00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (Bazylika)
15:20 – 16:00 – Spowiedź święta (hol w dolnej Bazylice)
16:15 – Eucharystia (Bazylika)
18:00 – Kolacja
Od 19:00 – Spowiedź święta  (Bazylika)
19:30 – 21:00 – Adoracja uwielbienia Bożego Miłosierdzia (Bazylika)

 

3 PAŹDZIERNIKA, CZWARTEK
BÓG WZYWA MNIE DO MIŁOSIERDZIA

  7.30 – Śniadanie (w miejscach noclegowych dla osób z zakwaterowaniem)
a9:00 – Konferencja
 – s. Maria Faustyna Ciborowska ZMBM (Aula Jana Pawła II)
aaaaa– Świadectwo
10:00 – Katecheza biblijna
– ks. Krzysztof Wons SDS (Aula Jana Pawła II)
10:45 – Przerwa – Kawa/herbata
11:30 – Katecheza biblijna
– ks. Krzysztof Wons SDS (Aula Jana Pawła II)
12:30 – 13:15 – Adoracja – czas na osobistą modlitwę
13:30 – Obiad
15:00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia
 (Bazylika)
16:15 – Eucharystia
(Bazylika)
18:00 – Kolacja
19:30 – Koncert uwielbienia Bożego Miłosierdzia – zespół “ICE Worship Team”
aaaaaaapod dyrekcją Huberta Kowalskiego (Bazylika)

 

4 PAŹDZIERNIKA, PIĄTEK
BÓG MNIE POSYŁA

  7.30 – Śniadanie (w miejscach noclegowych dla osób z zakwaterowaniem)
a9:00 – Konferencja
 – s. M. Diana Kuczek ZMBM (Aula Jana Pawła II)
  9:45 – Apostolstwo miłosierdzia w świecie – świadectwa (Aula Jana Pawła II)
10:45 – Przerwa – Kawa/herbata
11:30 – Apostolstwo miłosierdzia w świecie – świadectwa c.d.
13:30 – Obiad
15:00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia 
(Bazylika)
16:15 – Eucharystia
 (Bazylika)
18:00 – Kolacja
19:30 – Spotkanie w grupach

 

5 PAŹDZIERNIKA, SOBOTA
UROCZYSTOŚĆ ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

  7.30 – Śniadanie (w miejscach noclegowych dla osób z zakwaterowaniem)
  9:00 – Słowo przełożonej generalnej ZMBM – m. M. Petry Kowalczyk ZMBM
aaaaa– Podsumowanie III Międzynarodowych Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia
aaaaa– Przerwa – Kawa/herbata
10.30 – 13:15 – Nawiedzenie celi św. Siostry Faustyny
13:30 – Obiad
15:00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (Bazylika)
15:20 – Eucharystia pod przewodnictwem metropolity krakowskiego abp Marka Jędraszewskiego
aaaaaaaoraz Ceremonie przyjęcia nowych członków Stowarzyszenia „Faustinum” 
(Bazylika)
18:00 – Kolacja
20:30 – 22:45 – Czuwanie ze św. Siostrą Faustyną (Bazylika)

 

6 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA

  7.30 – Śniadanie (w miejscach noclegowych dla osób z zakwaterowaniem)

*Program może ulec niewielkim zmianom.